Sıfır Aracı Korumak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba kısmetse bir aksilik çıkmazsa yarın veya çarşamba günü sıfır araç alma olayımız olucak.İstanbul da araçlar çok kolay çizilebiliyor ve tabiki uzun yolda da kaput uçları taş sekmelerinden nasibini alıyor. Bunun önüne geçmek istediğimiz için komple şeffaf kaplama yaptırmayı düşünüyoruz.Ama bunların kalitesi oluyormuş farklı markalar,onaylanmış ürünler gibi.
Şimdi soruyorum sizler ne önerirsiniz,böyle bir işlem yaptırmak mantıklımıdır,uzun vadede sıkıntı yaratırmı ve bu işlemi istanbul da en iyi nerede yaptırabiliriz?
Konu ile ilgili bilgi sahibi,tecrübeli arkadaşların yorumlarını görüşlerini almak istiyorum şimdiden ilgilenen ilgilenmeyen herkese çok teşekkür ederim.:)

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Merhaba kısmetse bir aksilik çıkmazsa yarın veya çarşamba günü sıfır araç alma olayımız olucak.İstanbul da araçlar çok kolay çizilebiliyor ve tabiki uzun yolda da kaput uçları taş sekmelerinden nasibini alıyor. Bunun önüne geçmek istediğimiz için komple şeffaf kaplama yaptırmayı düşünüyoruz.Ama bunların kalitesi oluyormuş farklı markalar,onaylanmış ürünler gibi.
Şimdi soruyorum sizler ne önerirsiniz,böyle bir işlem yaptırmak mantıklımıdır,uzun vadede sıkıntı yaratırmı ve bu işlemi istanbul da en iyi nerede yaptırabiliriz?
Konu ile ilgili bilgi sahibi,tecrübeli arkadaşların yorumlarını görüşlerini almak istiyorum şimdiden ilgilenen ilgilenmeyen herkese çok teşekkür ederim.:)
en koruyanı şeffaf kaplamadır fkat yaptırcağınız yeri iyi aramanız lazım, benim önericeğim bir hars otomotiv var birde ataşehir meguars bayisi var ikiside temiz düzgün yerlerdir internetten bir bakarsınız

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Aldığınız bayiye belirtebilirsiniz. doğuş grubu ziebartta sıfır alırken indirimli kaplama yapabiliyor. octavia için güvenlikli cam filmi 500 kaput koruma 700 şeffaf kaplama 2000tl fiyat vermişlerdi arkadaşa mart ayında (fiyatlardan tam hatırlayamıyo olabilirim)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
sadece kaputa yarım kaplamak zamanla renk ayırıp daha çirkin görüntülere sebep oluyor.
Uzun yola sık sık çıkıyorsanız kaputta taş izi olması muhtemel. Ancak öyle bir durum yoksa kaliteli bir seramik kaplama yaptırın hem boya korunur hem parlak kalır zor kirlenir.
İlla komple folyo isterseniz de
Maslak Carbon Dizayn
Protac
Tanzer Film
tavsiye ederim

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
Fikirleriniz için teşekkür ederim doğusla konuyu görüştüm çizilmesini engellemez dedi ama bir nevi korur dedi sadece kaputa 500 lira dediler biz zaten kapalı otoparka bırakıcaz ama her bayram uzun yola cıktıgımız için en azından tanponu kaputu koruyalım dedık ama cok para istiyorar garanti süresini falan uzattık sigorta kasko falan derken şimdilik rafa kaldırdık bu konuyu.Korumadıktan sonra yaptırmanın cok bir espirisi kalmadı

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
Aldığınız bayiye belirtebilirsiniz. doğuş grubu ziebartta sıfır alırken indirimli kaplama yapabiliyor. octavia için güvenlikli cam filmi 500 kaput koruma 700 şeffaf kaplama 2000tl fiyat vermişlerdi arkadaşa mart ayında (fiyatlardan tam hatırlayamıyo olabilirim)
Fiyatlar guncel cam filmine 500 dediler dısardan kaliteli cam filmini 150 liraya yaptırabiliyoruz kaput korumayı 500 e yaparız dediler ama korumuyormus yıne çiziliyormus

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
(canlı örnek)

hocam bunları izledikten sonra fikriniz değişebilir belki .
Bu adamların ilk takipçilerindenım aktif olarak takip ediyorum gercekten muazzam iş yapıyorlar ancak ankaradalar ben istanbuldayım.Kaplama olayını doguş otoyla görüştüm ama çizilmeye engel olmaz yine çizilir dediler arac zaten kapalı otoparkta durucak ama her bayram uzun yol yaparız sadece kaputa çeksek dedik 500 lira dediler dısarda belki daha ucuza yapılabilir ama iyi arastırmak lazım kaporta tekrar çizilecekse hic gerek yok diye düşünüyorum

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Uzun yola çıkacağın zaman ön tarafı komple maske bantıyla kapla yolculuk bitince sök, taştan korur. avrupada amerikada sık kullanılan bir yöntem.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım