Siz hangi Pick-up'ı tercih edersiniz?

Siz hangi Pick-up'ı tercih edersiniz.

• FORD RANGER

Kullanılan: 13 28.3%
  • FIAT FULLBACK

Kullanılan: 0 0.0%
  • ISUZU D-MAX

Kullanılan: 3 6.5%
  • MITSUBISHI L 200

Kullanılan: 1 2.2%
  • NISSAN NAVARA

Kullanılan: 7 15.2%
  • TOYOTA HILUX

Kullanılan: 12 26.1%
  • VOLKSWAGEN AMAROK

Kullanılan: 10 21.7%

• Kullanılan toplam oy
    46
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Pick-up'ların artan konforlarıyla, ve SUV'a benzeyen tasarımlarıyla satışları arttı. Siz hangisini tercih edersiniz?

koraykn11

Asfalt Kurutucu
26 Ara 2016
2
4
545
şahsen Navarayı tercih ettim. 2007 L200 kullanıcısıydım aracımı yenilerken de ailedeki herkesin boyunun uzun olmasından dolayı arka diz mesafesinin fazla oluşu ve arkada yaprak yay yerine multilink süspansiyon sistemi kullanmaları ve en üst donanımda dahi amarok veya hilux a göre daha uygun fiyatlı oluşu beni Navaraya yöneltti

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
şahsen Navarayı tercih ettim. 2007 L200 kullanıcısıydım aracımı yenilerken de ailedeki herkesin boyunun uzun olmasından dolayı arka diz mesafesinin fazla oluşu ve arkada yaprak yay yerine multilink süspansiyon sistemi kullanmaları ve en üst donanımda dahi amarok veya hilux a göre daha uygun fiyatlı oluşu beni Navaraya yöneltti
Bi tanıdığım 2010 l200'le kaza yaptı.Ufak bir kaza olmasına rağmen araç perte çıktı.Ondan beri bende sevmiyorum l200'ü.Nissan en mantıklısı gibi duruyo.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Amarok V6. Çünkü iç malzeme kalitesi, şanzımanı, ikinci eli, motoru, yalıtımı ve yeterlinin bir tık ötesindeki konforu ile segmentindeki vergisi hariç en mantikli seçim olarak görüyorum.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
donanım ise ranger. şehiriçi konfor ise navarra. hertürlü arazi performansı ise L200 hava atmak istiyorsan amarok yada hilux.
@Utku TEKIN 2014 yılında 2006 model exclusive donanımlı passatla; tam olmasada kafa kafaya 2013 model peugeot 308 ile çarpıştık. bizim arkadaşın passat pert oldu. 308 sağ önü biraz içeri girdi. pek bişeyi yoktu.
bu kaza olayları çarpma açısı nasıl hangi hızla o bölgeye çarptığı çok önemli diye düşünüyorum.

mustafakemal

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
4
1
545
Amarok v6 ile navara arasinda karasızım amarok motor şanzıman ikilisi cok iyi elektironik 4 ceker sistemi ile on plana cikiyo ama navarda hem keyifli hemde arazi yeteneği iyi ve guzel yanliyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım