KAPALI Skoda superb 1.4 tsi active manuel vs vw jetta 1.2 tsi comf manuel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sinasi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sınıfının lideri ve yılın otomobili seçilmiş d segment bir otomobil ile c segment herhangi bir öne çıkan ozelliği olmayan bir otomobili karsılastırmişsınız. Sizce jettanın one cikabileceği herhangi bir alan var mı?

Super b tabiki.1.4 tsi hem yakit hem performans olarak tatminkar.ic hacmi,bagaji,sinifina gore fiyati gayet guzel.bazi firmalar c sinifi benzinli atmosferik manuel baz paket araci 75 e verirken.superb cok mantikli

Yalnız hocam superb in 75k lık olanının içi baya boştu yanlış hatırlamıyorsam hız sabitleyici bel destği kararan iç dikiz aynası bi kaç şey daha yoktu onlara tam bi bakın bence mesala ben cc si olmayan arabayı almak istemem cc uzun yolda çok işe yarıyor.

Yalnız hocam superb in 75k lık olanının içi baya boştu yanlış hatırlamıyorsam hız sabitleyici bel destği kararan iç dikiz aynası bi kaç şey daha yoktu onlara tam bi bakın bence mesala ben cc si olmayan arabayı almak istemem cc uzun yolda çok işe yarıyor.
Evet öyle bende o yüzden bu konuyu açtım. Jetta biraz daha dolu.

Jetta biraz ilginç bir araba. Yani ne tam vw konforuna sahip, ne de gayet iyi şekilde sürüş zevkine sahip. Keza malzeme kalitesi anlamında da böyle. Ortada bir yerlerde bir araç açıkçası. Yani jetta gibi bir araç alınacaksa jetta almanın hiç bir mantığı yok. İlla iç hacim gereken bir c segmentte ısrar ediyorsanız octavia almak daha mantıklı. Jetta vs superb ikileminden başka bir şey düşünmüyorum diyorsanız da tereddütsüz superb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...