Sprinter Sigorta Kutusu

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Abilerim öncelikle selamınaleyküm fazla uzatmadan konuya gireceğim, araç 3.16cdi Sprinter 2015 model, çakmaklığın sigortası attı araştırdım, 12V output olarak gösteriyor ince uzun 25 numara. Sprinter'larda çakmaklıktan başka 12v çıkış yok değil mi? Araç vip falan değil yani elektrik aksamında fabrikadan başka değişiklik yok

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Bu arada forumda yeniyim yardım amaçlı buraya mı yazıyoruz pek bilgim yok biraz da acil bir durum ondan çok bakamadım, moderatör abilerim bu seferlik affedebilirseniz sevinirim :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Muhtemelen 12V output, çakmaklıktır. O olduğunu düşündüğün sigortayı al eline, ışığa tutup bak, içindeki tel koptuysa zaten odur. Kopuk gözükmüyorsa yine gitmiş olabilir. Anlamanın net yolu: Aynı amperde yenisini tak, sonra dene. Doğru mu değil mi anlarsın.
Amper değeri hem renklerden ayırt edilir, hem de sigortanın üzerinde yazar 15A, 20A gibi.

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Muhtemelen 12V output, çakmaklıktır. O olduğunu düşündüğün sigortayı al eline, ışığa tutup bak, içindeki tel koptuysa zaten odur. Kopuk gözükmüyorsa yine gitmiş olabilir. Anlamanın net yolu: Aynı amperde yenisini tak, sonra dene. Doğru mu değil mi anlarsın.
Amper değeri hem renklerden ayırt edilir, hem de sigortanın üzerinde yazar 15A, 20A gibi.
teşekkür ederim abi, aynen oymuş yenisini aldık

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım