AÇIK Suzuki swift 4x4 Sorunu

Caqlayano8

Çağlayan kurtoğlu
Takipçi
20 Ocak 2022
1
0
10
33
Artvin
Marka
Suzuki
Merhaba

Bende 2007 model suzuki swift 1.3 mt 4x4 var arka defransiyel, şaft, aks sökmüştüm neyse simdi taktım ama soyle Bir sorun var önler patiye düşünce arkalar devreye girmiyor nedendir Bi fikri olan varmı bulunduğum yerde bu araçtan kimse anlamıyor gördüklerinde bilemeyiz deyip uzaklaşıyorlar. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı acaba? Sanki ön defransiyel arkaya güç aktaran şafta güç vermiyor ellerde çevirince arka iki teker dönüyor ama ön tekerlerde hareket yok bu neden olur? Fikri olan varmı bu konuda...

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,728
6,791
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Merhaba

Bende 2007 model suzuki swift 1.3 mt 4x4 var arka defransiyel, şaft, aks sökmüştüm neyse simdi taktım ama soyle Bir sorun var önler patiye düşünce arkalar devreye girmiyor nedendir Bi fikri olan varmı bulunduğum yerde bu araçtan kimse anlamıyor gördüklerinde bilemeyiz deyip uzaklaşıyorlar. Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı acaba? Sanki ön defransiyel arkaya güç aktaran şafta güç vermiyor ellerde çevirince arka iki teker dönüyor ama ön tekerlerde hareket yok bu neden olur? Fikri olan varmı bu konuda...

Swiftin dört çeker düzeni eski tip bir düzen.
Viskoz kavrama var acaba ilgili sıvı boşalmış zarar görmüş olabilir mi? Bağlantılar düzgün yapıldıysa benim aklıma ilk bu geldi.

@msansertekin daha net bilgi verebilir belki bende çok hakim değilim teknik kısmına.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım