KAPALI Ticari van acil yardim limit max 35 bin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

heyv18

Profesör
7 Eki 2016
76
54
1,010
Selam saygideger otomobil tutkunu dostlar. Sirket icin hem personel tasiyabilecek 4 bilemedin max:5 kisi bagaj hacmi yuksek motor vs kronik sorunu olmayan partner bipper nemo connect daha aklima gelmiyen az yakacak biraz da torku olacak 2011-2013 model acil bir arac almam lazim.Degerli bilgilerinize ihtiyacim var simdiden tesekkurler.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Dacia dokker 1.5 DCI 90 lik her açıdan işinizi görür.

Connectler fazla yakar bulaşmayin.

Partner in temizini 35 bine bulmak zor.

75 lik Multijet Fiorino veya courieri sürekli yük altında olacagindan tavsiye etmem.95 lik fiorinonun temizi biraz butcenizi zorlar temizi düşerse olur.

Özetle hem yakıt hem performans hemde butceniz açısından en optimum seçenek 1.5 DCI 90 lik Dacia dokker bence.

heyv18

Profesör
7 Eki 2016
76
54
1,010
Benim cok hosuma gitti ama tek sikinti var;
- 75 hp ile nasil gider o araba bilemedim
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...oyasiz-courier-1.5-tdci-75-ps-466706735/detay
- bunun da klimasi yok ama kargo tarafinda da cam var, daha ****************** duruyor
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...boyasiz-sifir-kokusu-uzerinde-468710346/detay
Hocam oncelikle tesekkur ederim. Bu ford bana da 75 hp disinda mantikli geliyor ben yuk altinda yokus cikacam herhalde dokker karsisinda bu yonuyle zayif

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bu tatilimde 75 lik courier bindim. Bayaği normal araba gibi yuruyor. Daha oncede 95 lik courierde kullanmistim. Bana iki araba arasindaki 20 beygirlik fark yokmuş geldi .. Bilemedim. Keske daha fazla deneme şansim olsaydi..

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Dayımın dükkanında 2 adet dokker var ve bir çok kez işe çıktım, uzun süreli kullanma şansım oldu. Şu an benim için en ekonomik dizel üniteler dci üniteler, 1.5 dci 90hp gerçekten çok çok güzel yürüyor. Ayrıca araba da taş gibi, her türlü yüklemede bana mısın demiyor. Ben ticari anlamda dokkerları çok beğeniyorum ve tavsiye ediyorum.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Connect her koşulda 8 litre yakar tek eksisi o, onun dışında istediğini yükle bana mısın demiyor.

Dokker motor yönüyle iyi ama yükü kaldırır mı bilemiyorum. Dci olması güzel ama Connect kadar ağır koşula geleceğini sanmam. He koşul dediğiniz şehir içiyse bende olsam Dokker alırım ama yük arabası niyetine kullanılacaksa Connect.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım