Uzun saatler geçirdiğim foruma geç kayıt olmam.Tüm büyüklerime iyi forumlar dilerim.Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
18 yaşındayım 2.kez üniversite sınavına hazırlanıyorum.Ehliyet almamla birlikte arabaya hayatıma girdi.son 1 yılda çok içli dışlı oldum forumlarla, 2.el araba ilanlarıyla(Şuan ki hevesimin bir başka kaynağı da nasip olursa sınavdan sonra bir araba alınması).Her beğendiğim arabanın incelemerini araştırarak izleyerek Sinan abiyi keşfettim.Kullanıcı yorumlarına baka baka forumların çok faydalı ve çok güzel bir yer olduğunu gördüm ve ilk kayıt yaptırdığım site.Umarım burada diyalog kurduğum insanlarla hep abi kardeş samimiyeti yaşarım.Herkese iyi forumlar dilerim.Merhaba otopark.com

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Merhaba, foruma hoşgeldin :)
Allah kolaylık versin umarım emeklerinin karşılığını alırsın, çok stresli zor zamanlar bende aynı durumdaydım :D. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
Merhaba, foruma hoşgeldin :)
Allah kolaylık versin umarım emeklerinin karşılığını alırsın, çok stresli zor zamanlar bende aynı durumdaydım :D. Başarılar dilerim.
İnşallah dediginiz gibi olur.İyi dilekleriniz icin teşekkür ederim .

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım