KAPALI VECTRA B LPG ARIZASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitk11

ümit kuru
Takipçi
10 Ara 2020
1
0
10
25
bilecik
Marka
Opel
aracım vectra b 2.0
merhaba yaklaşık bir ay önce arabamın ahtopot hortumlarını değiştittirdim usta söküp takarken kabloları bağlayamamış daha sonra lpg bayisine gittim bu arada eski bir sistem var aracımda x20xev kodlu araç, lpgci bağlantıyı yaptığında ilk başta iyiydi gaza bastığım anda lpgden attı ve devir saati dalgalanmaya başladı. bobin soketini değiştirmem gerektiğini söyledi değiştirdim tekrar gittim bağlantılar yapıldı iyiydi her şey dün yola çıktım yaklaşık 60 km uzun yol yaptım dönüşte devir saati yine oynamaya başladı evin önüne geldim o şekilde geri benzindeyken bu sefer bi sıkıntı çıkartmadı her neyse stop ettim bi saat sonra çalıştırmak istedim ancak marş almadı bobini kontrol ettiğimde bobine elektriğin ulaşmadığını gördüm, su an bobin değişecek ancak tekrar ve tekrar bu arızayı yapmasındwn korkuyorum lpg için bobinden çekilen kabloda sanırım sıkıntı var bunu başka bi yerden çekme ihtimalimiz var mıdır ? ve ya benim bu sistemi düzeltmemin imkanı var mıdır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım