KAPALI VW Jetta comfortline DSG 1.6 Tdı 140 HP 2011 alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefagecgel

Düz Yol Gazcısı
12
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz normalde 1.6 Tdı Jettalar 105 HP oluyor bu araç tuning ile 140 HP ye yükseltilmiş araç 170.000 km de ben bu HP yükseltme olayını okudum ve zararlı diyen var zararsız diyen var sizce ne yapmalıyım araç alınır mı ? ( 68 bin ₺ şuan araç. 4 parça boyası var değişeni hasar kaydı yok.) Araç 7 ileri

Son düzenleme:
Peki o fiyatlara ne alabilirim ? Birde 2015 trendline Jetta var 65 bin TL ama 1.2 TSI manuel
Siz o noktada tercihlerinizi, olmazsa olmazlarınızı yazacaksınız. Dizel mi, otomatik - manuel mi, benzinli mi, yılda kaç bin km yapıyorsunuz, sedan - hatchback mi, illa donanımı bol mu olacak, en fazla kaç bin km veya kaç yaşında olacak, bütçeniz ne kadar ? gibi soruların cevabı lazım.

1.6tdi'daki o kuru kavrama DSG, yükseltilmiş torku kaldırmaz. Sizden önce zaten en az 2-3 kez patlamıştır da, sizin elinizde de patlar emin olabilirsiniz. Sizin için temel kriter bu olmalı, buna göre karar verin. O yüzden boyasına değişenine hiç değinmeyeceğim.

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz normalde 1.6 Tdı Jettalar 105 HP oluyor bu araç tuning ile 140 HP ye yükseltilmiş araç 170.000 km de ben bu HP yükseltme olayını okudum ve zararlı diyen var zararsız diyen var sizce ne yapmalıyım araç alınır mı ? ( 68 bin ₺ şuan araç. 4 parça boyası var değişeni hasar kaydı yok.) Araç 7 ileri
Enjektör, Dsg ve mekatronik özellikle kontrol edilmeli eğer almayı düşünüyorsanız. Yazılımda hangi firmada atıldı onu öğrenmek lazım. malum çiğ köftecide bile atılmış olabilir.

Yazılımlı birçok çift kavrama powershift şanzımanlı focus dizellere şahit oldum.10k km sorunsuz gitmek iyi gözüyle bakıyorlar.Yazılımdan anlamam çift kavrama arabam olmadı.Yazılımsız 170k dizel dsg acaba dedirtirken ben gidip yazılımlısını almazdım

O aracta kullanilan sanziman dq200 ve max tork limiti 250nm. Cesitli sekillerde sanzimanin yazilimiyla da oynuyorlar da cok saglikli bulmuyorum. Sanziman yazilimiyla oynayan adamlar da GTR’larin yazilimiyla falan oynuyor tabi :) Arac kac km’dir yazilimli kullaniliyor kim bilir :)
Km cok yuksek, o sanzimanin kaldiramayacagi bir yazilim var ve arac su anda saatli bomba gibi :)
Ugrasacak bol vaktiniz ve sokaga atilacak paraniz varsa alin

Son düzenleme:
bir DSG kullanıcısı olarak, DSG li bir araca, fabrika onaylı bir yazılım dışında hiç bir şekilde bulaşmam ...
bence siz de girmeyin o işe...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...