VW Polo 1.2 TSI 6C / Yazılımlı Ufaklık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba herkese ,

Arkadaşım Murat ile kendi araçını Polo 1.2 TSİ 6C'yi inceledik.

Araç 6r ın Makyajlanmış modeli ve 2014 modeldir.

Benzinli olmasına rağmen , 1.2 motoru ile tam bir yakıt cimrisi.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
28
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Renk , jant , yapılanlar çok hoşuma gitti yakıtı da ekleyince öğrenci arabası kafası çıkıyo biraz sanki başarılı buldum :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Merhaba herkese ,

Arkadaşım Murat ile kendi araçını Polo 1.2 TSİ 6C'yi inceledik.

Araç 6r ın Makyajlanmış modeli ve 2014 modeldir.

Benzinli olmasına rağmen , 1.2 motoru ile tam bir yakıt cimrisi.

Siz ne düşünüyorsunuz ?
Video güzel olmuş elinize sağlık. Fakat aklıma aracın 17 jant ve stock hali ile nasıl 216 yaptığı takıldı. Onun dışında gerçekten segmentinde hemen her kutucuğu isareteleyen güzel bir araba polo.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Gene güzel bi inceleme olmuş elinize sağlık :) arka yaylar presli demeseydi iyiydi :D

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Karşıyaka bostanlı atakent dolaylarında test yapan arkadaşları görmek güzel :)

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Güzel bir video olmuş. Otomobili Polo Büyüksün Facebook sayfasından biliyorum :) İlk başta jantları beğenmemiştim ama sonradan fikrim değişti. Bizde de polo var. Yakıt tüketimini basmassan düşürebiliyorsun ama 3.7 görmedik hocam :D Bizim otomobil 2015 model comfortline ama arka park sensörü yok. Sis farı ve alüminyum jant var. 2014 comfortline'da alüminyum jant ve sis farı yok biliyorum ama park sensörü olayını bilmiyordum.

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Kardeşim gene güzel bir testi eline emeğine sağlık :) bende eski 1.2 TSİ mk2 leon kullanıcısyım ort 9 litre ile dolaşırdım bunu belirtiyim :D

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Kardeşim gene güzel bir testi eline emeğine sağlık :) bende eski 1.2 TSİ mk2 leon kullanıcısyım ort 9 litre ile dolaşırdım bunu belirtiyim :D

Bol gazlama veya yoğun trafil içermeli bu ortalama :)

ben polo Gti ile 8.1 ler arasında gidiyordum çevreyolu gazlamaları ile hehehe

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Testiniz hoşuma gitti ama günlük 70-80 km garantisi olan biri olarak , dizel fiesta kullanıyorum 17 jant lastik ile tapagaz şehiriçi 7 litre civarları yakıyor bu araba 14 inç jant ile ortalama veri ile 5.6 yakıyorum şuan uzun vadede
İzmirde yaşıyorsunuz sanırım ben de izmirde üniversitede okuyorum ancak manisada oturuyorum o yüzden her gün 70-80 km olduğu için soruyorum bu kadar az yakan bir benzinli olduğunu açıkçası bilmiyordum :) Yakıt benim için çok önemli(ayda 3000 km yapıyorum) en düşük yakıtlı bir şekilde tatmin edici ses ile kaç litre civarında gezilir , aracın yılan gibi olmasını istediğim için 17 jantlı verilerden bahsederseniz çok sevinirim ( Az yakması durumunda benzinliye geçmeyi istememin tek sebebi o egzoz sesi , o yüzden onu hesaba katarak cevap verirseniz çok sevinirim )

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Bol gazlama veya yoğun trafil içermeli bu ortalama :)

ben polo Gti ile 8.1 ler arasında gidiyordum çevreyolu gazlamaları ile hehehe
Egzoz vardı sesi duyucam diye patırdatıcam diye yakıyodu valla öyle :D ama yalan yok uzun yolda kasarak yarısını 4.5 litreyi görmüştüm :) valla gti hakkıdır seve seve yaksın okadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım