VW vs SEAT

Tek hakkınız var yeterli paraya sahipsiniz hangisini tercih edersiniz ? (Polo TRde yok ama varsayın)

• Kullanılan toplam oy
    89
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ernzzc

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
6
-3
595
Oylarınızı bekliyorum seçim zor olsada :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,783
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Polo'nun fiyatını bir türlü bulamamıştım belki ben de bir problem vardır. Donanım özelliklerine de bakıp karşılaştırmak gerek. Elektronik kontrollü süspansiyondan filan bahsedenler var. Eğer sürüşü gerçek anlamda değiştirecek özellikleri yoksa cupra tercih ederdim çünkü tahminimce cupra'dan daha pahalı olacaktır vw amblemi yüzünden..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Polo şeker çocuk arabası, ibiza daha sert daha çok zevk almak isteyenlerin arabaşı bence.

ernzzc

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
6
-3
595
Polo'nun fiyatını bir türlü bulamamıştım belki ben de bir problem vardır. Donanım özelliklerine de bakıp karşılaştırmak gerek. Elektronik kontrollü süspansiyondan filan bahsedenler var. Eğer sürüşü gerçek anlamda değiştirecek özellikleri yoksa cupra tercih ederdim çünkü tahminimce cupra'dan daha pahalı olacaktır vw amblemi yüzünden..
Hocam bildiğim kadarıyla ibiza cupra 88 000 - 94 000 TL arası . Yeni polo GTi Türkiyeye gelse aynı fiyatlarda olurdu diye tahmin ediyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,783
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hocam bildiğim kadarıyla ibiza cupra 88 000 - 94 000 TL arası . Yeni polo GTi Türkiyeye gelse aynı fiyatlarda olurdu diye tahmin ediyorum
Ben de marka algisi ve 1.8 motordan dolayi 100 binin uzerinde olabilecegini dusunuyorum ki genelde seat modellerinin uzerine belli bir miktar koymak gerekiyor vw modellerinden birini almak istedigimizde. Yani cupra ile ayni fiyat olma ihtimali de var fakat bu zamana kadar ki fiyatlandirmayi gorunce bu ihtimal biraz dusuk gibi geliyor

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Seatin karakteristik özellikleri ...
(polo şeker çocuk arabasi):)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Pampacıyız abi biz. Gerçi biraz geç keşfettim otopark.comu ama olsun pampa candır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım