KAPALI Yeni Peugeot 2008 Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Yeni Peugeot 2008 nasıldır arkadaşlar? 130-135 bin TL’ye 2019 model allure paket bulunabiliyor. Sanırım 2019 modelinde motoru 1.5 HDI 120HP ve şanzımanı Eat6 yapmışlar.

Bu araçlar ruhsatta otomobil(hususi) olarak mı geçiyor? Önerir misiniz? Alternatifi olarak ne önerirsiniz?

@Cenk abi ne dersin araç ve fiyatı hakkında?

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,772
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2008 yanlis bilmiyorsam suv olarak geciyor. Pick up ya da panelvan falan gecmedigi icin ruhsatta ticariler gibi bir degisikligi olacagini sanmiyorum. Eski 208 altyapili. Yani 208'de ne bulursan ondan cok farksiz degildir diye dusunuyorum. Maalesef oyle pek ilgi alanimda bir arac olmadigindan detay veremem. Tecrubesi olan ya da ilgisi olup arastiranlar daha iyi yorum yapacaktir. Illa sifir gibi olsun, otomatik olsun denirse alinabilir ama ben boyle bir parayi vermem sahsen.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yeni Peugeot 2008 nasıldır arkadaşlar? 130-135 bin TL’ye 2019 model allure paket bulunabiliyor. Sanırım 2019 modelinde motoru 1.5 HDI 120HP ve şanzımanı Eat6 yapmışlar.

Bu araçlar ruhsatta otomobil(hususi) olarak mı geçiyor? Önerir misiniz? Alternatifi olarak ne önerirsiniz?

@Cenk abi ne dersin araç ve fiyatı hakkında?
Araçlar baştan sona hususi olarak geçiyor. Renault Captur gibi bir şey işte. Bu araçlar ancak görsel beğeniyle ve içine binince kendini iyi hissetme gibi sebeplerle tercih edilir. Motor ekonomik, şanzıman başarılı. Sürüş kalitesi olarak bir beklenti yoksa, diğer konulardaki beğenilerle pekala alınabilir.

TENSES

Düz Yol Gazcısı
15 Tem 2018
5
1
145
2 ay önce sıfırını 140 bin 500 e aldık. Allure paket bence gayet yeterli. Motor 1.5 bluehdi gücü gayet yeterli bence şanzıman güzel vites seçimleri iyi. Sürüşü güzel bence tabi çok bir şeyde beklemeyin. Yalıtımı çok iyi değil biraz motor sesi alıyor. Bagajı 350 litreydi galiba tam hatırlamıyorum normal c segment hatchbacklerden çok az küçük. Panoramik cam tavan var ama açılmıyor. İç görünüşünü başta çok sevmemiştim biraz demode gözüküyordu bence ama eksik bir şey yok. Ekran güzel Android oto ve Apple carplay destekliyor. Geri görüş kamerasının çözünürlüğü iyi. Benim araçta eksik gördüğüm tek nokta ön park sensörü olmasını isterdim. Birde tavanda el tutacağı yok. Bu segmentteki başka suvlarada baktık ama en mantıklı olarak 2008 i seçtik biz. Mesela corsland x e bakmıştık bu fiyata giriş paket benzinli alınıyordu. Ben öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım