KAPALI Yokuş Kalkış Destek Sistemi Arızası "Mondeo"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Merhaba.2015 Ford Mondeo Dizel Manuel Titanium.Dün lastikleri değiştim,bugün yokuş destek sistemi çalışmıyor ve "Yokuş kalkış destek sistemi devre dışı" uyarısı verdi araba yokuşlarda.Lastik basınç sensörüyle ilgili bir arıza vermedi.Lastik değişimiyle bir alakası var mı.Ne dersiniz?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Evet doğru diyorsun.Heralde bundan sonra param olursa D sınıfından başka arabaya binmem binemem:)Benim iş yerinden doktor bir abimde a4 var onu deneyecem bir gün bakalım onunla kıyaslayacam arabamı,her gün arabaları yanyana koyuyoruz hiç aşağı kalır yanı yok güzellik olarak.İnş sonraki arabam mercedes e olur,buna 4-5 sene binmeyi planlıyorum.Herşeyin hayırlısı...
Konfor ve yalıtım konusunda üst segment bazı arabalarla yarışabilecek durumda. Zaten test edenler de bunu belirtiyor. Ama tabii malzeme kalitesi, işçilik gibi konularda premium modeller daha iddialı oluyorlar. Ama sürüşe dair çoğu araçla karşılaştırılabilecek potansiyelde. İnşaallah uzun yıllar kullanır ve yine istediğiniz aracı alabilirsiniz hocam, hayırlısı olsun inşaallah :)

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Merhaba.2015 Ford Mondeo Dizel Manuel Titanium.Dün lastikleri değiştim,bugün yokuş destek sistemi çalışmıyor ve "Yokuş kalkış destek sistemi devre dışı" uyarısı verdi araba yokuşlarda.Lastik basınç sensörüyle ilgili bir arıza vermedi.Lastik değişimiyle bir alakası var mı.Ne dersiniz?
hayırlı olsun Erhan. Kazasız belasız kullan :)

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
@Ozgur Gunes Nasıl yani benim kullanımıma kalmış?Benim kullanımıma kaldıysa işim yaş :) Gaziantep'te iyi bir firma bulabilir miyim sizce? Sizin kuzen arabanın yazılımlı olduğunu belirtti mi sattığı adama,alan kişi nasıl karşıladı bunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım