KAPALI Yüksek Bütçelere Çıkmadan Ne Alınabilir ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sinasi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
154
90-100bin tl para vermek yerine 50 60 bin tl ye eski , güçlü , konforlu , sedan ne alınabilir?

Bence o topa hiç girmeyin bir tane merso, bmw vb. yaşından dolayı orası burası arza vericek bakımı, yakıtı maliyetli olucak ilgi istiycek naz yapıcak boyasında yanıklar oluşmaya başlıycak.

Konfordan kastınız nedir; uzun yola çıkmaya bile korkar hale gelmekmi yoksa 2-3 çukuru hissetmek fakat kormadan yola çıkmak mı ?

Nedense aklıma 2009 üstü mazda 6 ve honda accord geldi. B6 kasa Passat (ah ulan ah sattırdığım için çok pişmanım)

Aslında kafamızdaki 90 civarı 2009-2010 c180 almak var Ama bazı durumlardan dolayı nakit para gerekebilir bu yüzden 90-100 arabaya bağlamak yerine şimdiki arabanın üstüne 10-15 koyarak bişey düşündüm e39 530i lpg nasıl bir fikir olur . not : B6 Passat ve avensis yazdım kenara.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas....30ia-156.000-km-ekstra-full-486163390/detay/
Hpcam bence D sınıfı premium olmayan bir araç bakın eğer lpg de kafanıza yatıyorsa Avensis’i biraz araştırın derim. Premium o fiyatlara eski modeller alınıyor.

2011 civarı 1.6 manuel elegant extra donanım Avensisler çok mantıklı geliyor bana da, ilginizi çekerse bakmanızı öneririm. 55-60 civarına baya temizler vardı.

Düzenleme: Güçlü denmiş konu başında, Subaru Legacyler'de var 2000cc vergisi ve yakıtını karşılayabilirim diyorsanız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...