Gizlilik Politikası
© Copyright 2019 otopark.com tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları otopark.com’a aittir. otopark.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar otopark.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.otopark.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. otopark.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Mağaza Gizlilik Politikası

www.otopark.com/magaza üzerinden yaptığınız satın alımlarınızda girdiğiniz kişisel bilgileriniz siparişin tamamlanmasının ardından 30.günde websitemizin veritabanından silinir. Kişisel bilgilerinizin çevrimdışı bir ortamda saklanma hakkı www.otopark.com’a aittir.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesi gerçekleşmemesi durumunda, 15.günde iptal edilir.

Siparişle ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda lütfen admin@otopark.com ve siparis@otopark.com mail adresine e-posta atınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu