Haberler

Bugatti eski tarifleri karıştırıyor
Bu fotografı gözünüz bir yerlerden ısırıyor değil mi? Çünkü 5 yıl önce tanıtılan 5 kapılı Bugatti konsepti Galibier’e ait. Anlaşılan o ki Bugatti’nin yeni CEO’su firmanın felsefesi ile çeliştiği için konsepte sıcak bakmayan eski patron Wolfgang Schreiber ile aynı görüşü paylaşmıyor.

Automotive News dergisine konuşan Wolfgang Duerheimer projenin hala pamuk ipliğine bağlı olduğunu ama proje ile düzenli olarak ilgileneceğini belirtti. Hala piyasaya çıkışı için tam bir onay alamamış olan konseptin 1340 bhp gücüne ve 362 km/h maksimum hıza sahip olabileceği söyleniyor.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu