Haberler

Volvo’dan Eylül ayı kampanyası
Dünyanın en yenilikçi otomobil firmalarından İsveç markası Volvo Cars’ın zarif ve sportif çizgileriyle öne çıkan üç modeli V40, S60 ve XC60, Eylül ayında karşı konulamaz fiyat avantajlarıyla sunuluyor.

Volvo’nun yıldızlarından S60 sportif tasarımı, V40 dinamik duruşu, XC60 ise maceraperest karakteriyle öne çıkıyor. Üç model de Volvo’nun ileri teknoloji aktif ve pasif güvenlik donanımlarına sahip olmasının yanı sıra yüksek kaliteli materyallerle donatılmış konforlu bir iç mekan sunuyor.

Yıl sonuna kadar sınırlı sayıdaki V40 1.6 D2 Powershift (1.6 dizel otomatik) 80.850 TL’den, S60 D2 Powershift (1.6 dizel otomatik) 102.200 TL’den, XC60 Yeni D4 (dizel otomatik) ise 163.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Etiketler

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı