Haberler

Rolls-Royce Phantom Metropolitan Collection Tanıtıldı
Rolls-Royce, Paris Motor Show’da Limited Edition Phantom Metropolitan Collection modelini tanıttı.

Bir kaç ay önce Rolls-Royce, Phantom Drophead Coupe Waterspeed Collection modelini tanıtmıştı. Şimdi ise karşımıza Phantom Metropolitan Collection isimli model ile çıkıyor.

Her iki model de sadece ve sadece müşterilerinin zevklerine göre üretilip satışa sunuluyor. Yeni tanıtımı yapılan Metropolitan Collection isimli model sadece 20 adet üretilecek. Araç dünyanın büyük metropollerinden izler taşıyacak, çeşitli yerlerine işlenmiş ahşap ve deri motiflerle kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatacak.

Arka bölümde yer alan servis tepsisinde, 500 den fazla ağaç kullanılarak yapılmış bir şehir manzarası yer alıyor. Böyle bir ürünü ortaya koymanın ne kadar fazla emek ve zaman isteyeceğini hayal etmek bile güç. Yeni Phantom’da ayrıca çok özel ağaçlar seçilerek yapılan ahşap süsleme, kakma ve kaplamalar kullanılacak. Arka koltukların tam ortasında bir gökdelen figürü olacak. Bu figür güzel bir ton yakalayarak Aetherius Grey (Cennet Grisi) deri koltuğa işlenecek.

Ön bölümde, orta konsolda bir analog özel saat yer alacak. Saatin çerçevesinde 24 adet, dünyanın en güzel şehirlerinin isimleri yer alacak.

Phantom Metropolitan Collection’lar Koyu Tungsten gri olarak üretilecek. Phantom’un dışında el ile çizilmiş olan gökdelen silüetlerinin de bu lüks yaşamın bir patlaması olan otomobile farklı bir hava katması bekleniyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Rolls-Royce dünyanın en köklü ve prestijli markalarından biridir. Aston Martin, Bentley, Rolls-Royce her zaman saygı duyduğum dünyanın önde gelen markalarındandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu