Haberler

C3 Picasso off-road’a mı hazırlanıyor
Citroen, Sao Paulo Motor Show’da yeni AirCross konseptinin üzerindeki perdeleri kaldırdı.

Citroen model hakkında teknik bilgi vermese de otomobil C3 Picasso’nun off-road versiyonu gibi duruyor. AirCross konsepti off-road’a uygun lastikler, plastik gövde koruma parçaları ve tavanındaki ekstra taşıma kapasitesi ile hem kamp hem de hafif bir off-road deneyimi birlikte yaşamak isteyen müşteriler için idealmiş gibi görünüyor. Hacim kazanma çabaları tavandaki port bagajlar ile de bitmiyor. Standart C3 Picasso’nun aksine stepne bagajdan alınıp arka kapıya yerleştirilmiş. Böylece daha geniş bir bagaj hacmi elde edilmiş.

Konseptin üretiminin gündemde olup olmadığı, eğer üretilirse piyasaya çıkacak olan modele ne kadar benzediği ise hala bir sır.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu