Haberler

Motorin düşmeye devam ediyor
Akaryakıt dağıtım şirketleri, motorinin litre fiyatında bugünden geçerli olmak üzere ortalama 4-5 kuruşluk indirim yaptı.

Alınan bilgiye göre, indirimin ardından motorinin litre satış fiyatı Ankara’da 3,86-3,87 liradan 3,82-3,83 liraya, İstanbul’da 3,81-3,79 liradan 3,77-3,75 liraya, İzmir’de de 3,80-3,79 liradan 3,75-3,76 liraya düştü.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, şirketlere ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 3-5 kuruşluk indirimlerle insanları kandırıyorlar.petrol fiyatları 120 dolardan 60 dolara geldi.yarı fiyat düştü ama benzin ve motorinde 3-5 kuruş.hep bu çağdışı vergilerden.Araba sevdamız kursağımızda kalıyor vergiler yüzünden.

    1. Ya hocam benzinin %60 ı vergi zaten benzin 1 dolar olsa nolur. yarı fiyatına düstü 59 dolar oldu petrol ama hala bizim mal ülkede 1 lira dahi ucuzlayamadı. Böyle vergininde böyle devletin de böyle ülkenin de…… diyesi geliyor insanın. Bu ülkede araba sever olmayacaksın yoksa yurtdışında adam cayman e 39k euro verirken sen burda 350-400 bin tl veriyosun. 1 araba alınca 2 tane de devlete alıyosun. Dünya’nın hicbir yerinde olmayan saçma sapan bir vergi sömür babam sömür. Araba mı aldın 2 tane de bana al yav ohhhhh yarasııııınn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu