Haberler

S60 Cross Country Coupe nasıl olurdu?
Mercedes GLC
Dacia Jogger

X-Tomi Design adlı otomobil sitesi, Volvo’nun yeni S60 Cross Country modelinin iki kapılı coupe versiyonunu sanal olarak canlandırdı. Yeni S60 Cross Country modeli iki gün önce tanıtıldı ve önümüzdeki hafta Kuzey Amerika Araba Fuarı’nda görücüye çıkacak. Bu S60 Cross Country modeli, aynı zamanda yeni bir sınıfın da öncüsü olacak; yükseltilmiş sedanlar. X-Tomi Design’ın yaptığı canlandırma ise, yeni S60 Cross Country modelinin coupe versiyonun nasıl görüneceği hakkında bize fikir veriyor. Coupe versiyonunun S60 Cross Country’den tek farkının ise kapı sayısı olduğunu söyleyebiliriz.

S60 Cross Country modelinin sürüş yüksekliği, normal modele göre 65 mm daha yüksek. Yeni S60 Cross Country, 18 ya da 18 inç’lik alüminyum jantlara sahip olacak. Yüksek S60, gücünü yere 4 tekerlekten aktaracak. Fakat bazı ülkelerde bu versiyonun dışında önden çekişe sahip olan modelleri de görebiliriz.

Volvo S60 Cross Country Coupe2

Oguzhan_Toretto

93 doğumlu, İzmirli ve DEU İngilizce İşletme'yi bitirmek için çabalıyor. Boş zamanlarında Hyundai kullanır ve kendini bildi bileli direksiyonu tutmaktan zevk alır. Otopark ile karşılaşması ise, E 180 testine dayanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu