Haberler

Lewis Hamilton’a rekor teklif
Mercedes Formula 1 takımı 2014 sezonunu birinci olarak tamamlayan İngiliz pilot Lewis Hamilton’ı elinde tutmak için eşi benzeri görülmemiş bir teklif yaptı. Hamilton’ın sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak isteyen Mercedes, sezon başına 20 milyon Euro ve kazandığı her yarış başına 1 milyon Euro teklif etti. Mercedes bunlarla da yetinmeyip, önümüzdeki sezonda da birinci olması koşuluyla 5 milyon Euro daha vaat etti.

Hamilton veya menajerinden henüz bir cevap gelmemiş olsa da söylentiler bu teklifi kabul edeceği yönünde. Şunu da belirtmek gerekiyor ki, eğer Hamilton bu teklifi kabul ederse, Formula 1’in en çok kazanan pilotu olacak.

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu