Haberler

Maserati’nin Levante konsepti yakalandı
Ghibli modelinin altyapısı üzerine inşa edilen Levante crossover yapısına özgü birkaç değişiklik geçirmiş. Sürüş yüksekliği artırılan Levante aynı zamanda daha geniş bir iz açıklığına sahip olmuş. Şimdilik görünüm olarak Ghibli ile olan benzerlikler devam etse de üretim modelinin 2011’de tanıtılan Kubang konseptine benzeyeceği konuşuluyor.

3 benzinli ve 3 dizel motor seçeneği ile piyasaya sürülecek olan Levante güç sıkıntısı çekmiyor. 350 PS’lik ve 425 PS’lik seçenekleri olacak olan V6 ve 560 PS’lik V8 benzinli seçenekleri olacak olan Levante’nin 250 PS’lik, 275 PS’lik ve 340 PS’lik 3 farklı dizel seçeneği de bulunacak.

Bu senenin sonuna doğru tanıtılacak olan Levante’nin henüz hangi otomobil fuarında tanıtılacağı belli değil.

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu