Haberler

LED farlarıyla göz kırptı
Land Rover, Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtacağı makyajlı Range Rover Evoque için bir ipucu fotoğrafı yayınladı.

Yaklaşık bir ay önce casus fotoğrafçılar tarafından test edilirken yakalanan makyajlı Evoque, 3 haftadan az bir zaman içinde Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak. Land Rover, tanıtımı bekleyemeden yenilenen crossover modelinin “karanlık koşullarda muhteşem aydınlatma sağlayarak, yolun kıvrımlarını takip edecek” LED aydınlatmalı adaptif farlarını paylaştı.

2015 model Range Rover Evoque, elden geçirilmiş bir dizi yeni motor seçeneği sunacak. Bunların bazıları Jaguar XE ve Land Rover Discovery Sport modellerinde gördüğümüz 4 silindirli, turboşarjlı benzinli ve dizel üniteler olacak. Markanın sahibi Hindistan kökenli Tata Motors, bu güç ünitelerine Ingenium (Latince: zeki) adını veriyor.

Geçtiğimiz günlerde casus fotoğrafçıların görüntülediği Evoque Cabrio’nun İsviçre’deki fuarda gösterilip gösterilmeyeceği ise hala belirsizliğini koruyor. Ayrıca Land Rover’ın özel araçlar geliştiren departmanının Evoque SVR üzerinde çalıştığı, söylentiler arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu