Haberler

Tebrikler Ege Arguden
İkonik 911 modelinden yola çıkılarak bir Porsche ancak bu kadar güzelleştirilebilirdi. Bu konsept çalışmanın sahibi İstanbullu tasarımcı Ege Arguden.

İlk jenerasyon 911’ler oldukça kompakt bir yapıya sahiptiler. Küçük bir spor arabanın sunabileceği her türlü sportmenliği sunuyordu 911’ler. Şimdiki 991 serisine göre 200 mm daha kısaydılar ve Ege Arguden’de bu araç büyüklüğünde bir araç tasarladı.

Ege Arguden geçtiğimiz kış ayında California’nın Pasadena şehrindeki The Art Center College of Desing tasarım okulundan mezun olmuştu. Bu projeyi de son döneminde geliştirdi.

Onur KALENDER

1985 doğumluyum. Otomobillere olan sevdam ilk hatırladığım otomobil olan Volvo 360 ile başladı. Geceler boyu uykusuz otomobil dergilerini ezberlemem, kendi tasarımlarımı yapmam ve son olarak da otopark ailesine katılmamla devam ediyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Ben bir tane örnek vereyim. Ayrıca bu program bir çok otomobil üreticisinin aktif olarak kullandığı otomobil tasarım programıdır. Programın ismi Alias AutoStudio. Programı öğrenme amaçlı kullanacağınızı belirterek 3 yıllık lisans alabilirsiniz. Ama bu programı kullanarak yaptığınız tasarımlarla herhangi bir kazanç sağladığınız tespit edilirse büyük maddi cezalar uyguluyorlar.

      http://www.autodesk.com/education/free-software/alias-autostudio

  1. Arka görüş sıfır olmamış.. Şaka bi yana cayman ile 911 arasında kompakt bir model olarak gelirse efsane olur. Helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu