Haberler

Objektiflere içini döktü
Geçtiğimiz günlerde ikinci nesil Porsche Panamera’nın, kış testleri yapılırken casus fotoğrafları çekilmişti. Çekilen fotoğraflardan yeni Panamera’nın dış görünüşü hakkında fikir oluşsa da, iç mekanı gösteren bir fotoğraf yoktu. Yeni çekilen casus fotoğraflarda ise iç mekan da yakalanabilmiş.

Yeni fotoğraflarda Panamera’nın ön ve arka farlarının çevresinde, az miktarda da olsa gövdeyle aynı renkte olan bir kamuflaj var. Kamuflaj dışındaki yerler de, güncel Panamera ile paralellik gösteriyor. Ayrıca yeni Panamera’nın arkadan görünümü, güncel model kadar kalıplı ve kaba gözükmüyor.

İç tarafta ise daha kapsamlı değişiklikler var. Vitesin etrafındaki tuş kalabalığı ortadan kaldırılarak, eskisine göre daha zarif ve daha ferah bir ortam yakalanmış.

Yeni Panamera, MSB platformunun kullanılması sayesinde yaklaşık 90 kg daha hafif olacak. Yeni geliştirilecek V6 ve V8 motorlarla daha güçlü olacak olan Panamera’nın, hibrit bir versiyonun da üretilmesi bekleniyor.

Oguzhan_Toretto

93 doğumlu, İzmirli ve DEU İngilizce İşletme'yi bitirmek için çabalıyor. Boş zamanlarında Hyundai kullanır ve kendini bildi bileli direksiyonu tutmaktan zevk alır. Otopark ile karşılaşması ise, E 180 testine dayanır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu