Haberler

Adı ‘Yarışçı’ fakat kendisi?Alfa Romeo ‘Yeni MiTo Racer’ı tanıttı. “Daha olgun müşterilere hitap etmek için” tasarlanan ‘MiTo Racer’da, saten-krom aksamlar, özgün yan aynalar ve 17 inç alaşım jantlar yer alıyor. Ayrıca araçta krom egzoz uçları ve tavanda damalı bir bayrak bulunuyor.

Aracın iç mekanı genel olarak pek beğenilmese de bir kaç güzel düşünülmüş detay yer alıyor. Gri kumaş koltukları ve kahverengi iç döşemeyi bunlara örnek olarak gösterebiliriz. Bunlara ek olarak iç mekanda, işlemeli koltuk başlıkları, kahverengi dikişler ve ‘Alfa Romeo’ amblemli paspaslar yer alıyor. Ayrıca diğer kayda değer özellikler ise ‘Street’ gösterge paneli ve 5 inçlik ekranıyla ‘UConnect’ bilgi-eğlence sistemi.

Aracın motor özelliklerine gelecek olursak bizi iki farklı motor karşılıyor. Bunlar;

– 1.3 litrelik 85 PS güç üreten JTDM motoru

– 1.4 litrelik 140 PS güç üreten MultiAir motoru

‘MiTo Racer’ın Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. “MİRO RACER BEKLENTİLERİ KARŞILAYAMADI” YAZMIŞSINIZ BAŞLIKTA AMA HABERİN İÇERİĞİNDE HERHANGİ BİR DETAY YOK. NERESİ KARŞILAYAMADI BEKLENTİLERİ??

    1. Muhtemelen isminde “racer” geçen bir otomobilin 85 beygir dizel motora sahip olmasından kaynaklı yazılmış , haklılık payı var gibi =) 140’lık motorla “racer” olabilir =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu