Haberler

Attrage’da indirim
Bahar aylarını ‘Attrage sahibi olarak’ karşılamak isteyenlere Temsa Motorlu Araçlar’ın güzel bir haberi var. Mitsubishi Attrage Intense MT kısa bir süre için 42.900 TL satış fiyatıyla beğeniye sunulurken, otomatik vitesli Mitsubishi Attrage Intense CVT ise 45.900 TL’den satılacak.

Mitsubishi Attrage hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Mitsubishi Attrage, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla segmentinde fark yaratıyor.

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Attrage’ı deneyimlemek isteyenler için 21-22 Mart 2015 tarihleri arasında tüm yetkili satıcılarında test sürüş günleri düzenliyor.

Artık tüm Mitsubishi modelleri 5 yıl/100.000 kilometre garanti altında…

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, yeni satılacak araçlarını 3 yıl yerine 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor. Söz konusu düzenleme, Mitsubishi markalı Pajero, Outlander, ASX, Lancer, Attrage ve Space Star binek araçlar ile L200 pikap modellerini kapsıyor.

Etiketler

Burak Musa YAVUZ

burakmusa@otopark.com

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Şu haberleri girerken imlâ kurallarına biraz daha dikkat etseniz diyorum. Örneğin, bağlaç olan de ayrı yazılır. Örneğin, “Hemde 5 yıl garanti” değil, “Hem de 5 yıl garanti” olacak. Bu habere özgü, tekil bir hata olsaydı yorum yazmazdım ama benzeri hatalar fazlaca yapılmaya başlandı.

    1. okurken zorluk yaşiyor musun kardeşim ? adamların bir ton işi var sen nelere takılıyorsun.

  2. Basın bültenleri sorumlu firmalar tarafından hazırlanıp, Otopark gibi haber yapan sitelere yollanır ve bu siteler de gelen metne aynen yer verir. Yani bu haber zaten kopyala-yapıştır olmak zorunda. Eğer dikkat edersen, bu tarz tanıtım içeren haberlerin hepsi basın bültenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı