Haberler

M Fest 2015

 

Her yıl BMW M ekibi hem firmanın hem de M serisinin hayranları için, Nurburgring’de özel bir festival düzenliyor. Bu festivale her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce BMW tutkunu katılıyor. Peki bu sene farklı olan ne? Küçük bir tanıtım filmi yayınladılar ve herkesin (bkz: ben) ağzını açık bıraktılar. Hatta öyle ki Almanya’ya küçük bir gezi kaça patlar diye bile düşündürdü. Düşündürmedi mi? O zaman sizinle videodan sonra bir daha konuşalım.

 

https://youtu.be/BMKJvPXhcug

 

Artık aynı fikirde olduğumuza göre, etkinlik hakkında biraz daha bilgi verebilirim.

BMW M Festival 2015, Mayıs ayının 15’i ile 17’si arasında düzenlenecek. Etkinlik boyunca M serisi araç sahiplerinin Ring’de araçlarını kullanmalarına izin verilecek. VIP Paketini alırsanız, M Night’a davetli olacaksınız. M Night’da yeni bir araç tanıtımı da yapılabilir (M4 GTS gibi) , var olan M serilerinin yeni performans paketlerinden biri de tanıtılabilir. Etkinlik tarihlerinde Ring’de 24 saat dayanıklılık yarışı da olacak ve BMW M klubü üyeleri yarış süresince bazı özel VIP alanlara giriş – çıkış yapabilecekler.

Peki bütün bunlar ne kadara mal olacak dersiniz? Yaklaşık 450 euroya. Ama yakınlarda değilseniz bu fiyat çok daha yükseklere de ulaşabilir.

 

Erdem Erkin Erdoğan

Kendimi bildim bileli var olan otomobil tutkum otopark.com ile yarı amatör hale dönüştü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu