Haberler

Mart’ta Seat
Mercedes GLC


SEAT, Leon, Leon ST, Ibiza ve Altea XL modellerinde avantajlı fiyat fırsatları sunuyor. Ibiza’nın 35 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla alınabildiği kampanyada ayrıca, Leon ve Altea XL rekabetçi fiyatlarla satışa sunuluyor.

SEAT, dört modelinde avantajlı fiyatlar sunduğu kampanyasını devreye aldı. Kampanyada Leon, Leon ST, Ibiza ve Altea XL için cazip indirimler yer alıyor.

Kampanyada SEAT’ın en ilgi gören model ailelerinden biri olan Leon’lar 49 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. Kampanyada ayrıca, Leon’un dizel versiyonlarında 3 bin TL’ye varan indirim olanağı da mevcut.

Ailenin genç ve sportif tasarımının yanı sıra sunduğu fonksiyonalite ve sürüş keyfiyle öne çıkan versiyonu Leon ST’de de indirim fırsatı sunuluyor. Kampanyada Leon ST modeller, anahtar teslim fiyatlarında 2 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimle alınabiliyor.

Kampanya kapsamında SEAT’ın en çok ilgi gören modeli Ibiza’da da avantajlı fırsatlar devam ediyor. Ibiza 1.4 85 hp Reference modeline, 35 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sahip olunabiliyor.

SEAT’ın kampanyasına dâhil ettiği ve özellikle geniş aileler tarafından tercih edilen modeli Altea XL, 64 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. I-Tech donanım paketine sahip Altea XL, otomatik şanzımanlı ve 105 HP güç üreten 1.6 TDI motor seçeneğiyle ailelerin beğenisini şimdi fiyat avantajıyla da kazanıyor. Ön ve arka park sensörü, bluetooth ve direksiyondan kumanda edilebilen vites sisteminin standart olarak sunulduğu I-Tech paketinde ayrıca, titanyum rengi 16 inç alüminyum alaşım jantlar da mevcut.

Burak Musa YAVUZ

burakmusa@otopark.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu