Haberler

Macan isteyen fuara gidecek
İçerisinde 2’si dünya çapında olmak üzere 27 tane lansmana ev sahipliği yapacak olan İstanbul AutoShow‘da bir bomba daha patlayacak.

Macan model ailesinin yeni üyesi olan ve aralarında Türkiye’nin de yer aldığı Porsche Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi‘ne bağlı 26 ülke arasında, ilk kez Türkiye‘de satışa sunulacak Macan 2.0 için ön siparişler fuarda alınacak.

Ailenin Macan Turbo, Macan S ve Macan S Diesel’den sonra dördüncü üyesi olan Macan 2.0’ ın Türkiye’de Ağustos ayından itibaren satışa sunulması planlanıyor.

2 litrelik dört silindirli motoruyla 237 hp güç üreten Macan 2.0, 350 Nm’lik tork değerine sahip, 0’dan 100km/s hıza ise 6,9 saniyede ulaşıyor ve 223km/s’lik maksimum hız değerine sahip.

 

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu