OTOPARK.com 15 yaşında!

Dile kolay...

15

OTOPARK’ın geçmişi 90’ların sonuna, Superonline’a kadar dayanmakta. Otomobiller üstüne muhabbet çeviren bir grup tutkun, 21 Mayıs 2000‘de bu ortamı Oto-Park.Com forumlarına taşıyarak Türkiye’nin en eski otomobil sitelerinden birinin temelini attı. Çekirdek kadrosu içerisinde arkadaşlığın ötesinde birer dostluk kuruldu.

Bilinçli Sürücünün Adresi” ve “Marka Bağımsız Otomobil Forumları” mottolarıyla Türkiye’nin en kaliteli otomobil forumu olarak on yıl boyunca yayın hayatını sürdüren Oto-Park, adındaki tireyi attı ve ‘forum’ kavramının sınırlarını aşıp dev bir otomobil portalı halini aldı.

Tutku, tecrübe ve düşlerimizle beslediğimiz bu platform, takipçilerimizden aramıza katılanlarla birlikte her geçen gün büyüyerek yoluna son sürat devam ediyor.

Hakkımızda sayfamızda bu yazar. Kuruluşumuzdan bu yana geçen tam 15 senenin özeti, bundan sonrakilerin önizlemesidir.

Yıldönümümüz olan bugün, aynı zamanda İstanbul Auto Show‘un ilk günü. Biz de doğumgünümüzü, aynı zamanda medya ortağı olduğumuz bu organizasyonda sizlerle birlikte kutlamayı seçtik.

Editörlerimizle birlikte OTOPARK ekibi olarak bugün fuardayız ve başta Periscope ve Instagram olmak üzere tüm sosyal medya kanallarımızla sizi olan bitenden anbean haberdar edeceğiz. En çok merak edilen modellerin tanıtım videolarını çekerek en kısa sürede YouTube kanalımıza yükleyeceğiz. Anasayfadan da tüm yeni modellerle ilgili detaylı paylaşımlarda bulunacağız.

Uzun bir gün olacak, takipte kalın.

Hepimize mutlu seneler!

And

Önceki içerikSnowman Nurburgring’de
Sonraki içerikMercedes çalışıyor
And
1984'te doğdum, 1998'de direksiyona oturdum ve 2008'den bu yana onları test ediyorum. Saint Benoît ve Boğaziçi Üniversitesi inşaat mühendisliğinden mezun olup auto motor & sport'ta sigortasız çalışmayı seçtim. O sıralar Modifiyem.com'a içerik sağladım, ardından e-motoring'in test editörlüğünü yaptım. Prokart'ta yarıştım, Nürburgring ve Monza gibi pistlere (ve pistlerden) çıktım. Kullandığım tüm otomobillerden ayrı keyif aldım ve arkadaşlarımla beraber amacımız, aynı keyfi şimdi size yaşatmak.

15 YORUMLAR

  1. Nice yıllara arkadaşlar 🙂 Yalnız ben başlığı görünce bayağı bayağı en yakın arkadaşımın doğum gününü unutmuşum da biri bana hatırlatmış hissine kapıldım 😀

  2. İyiki varsınız. Keyifli bilgili ve eğlenceli bir site nice 15 lere
    Yaptığınız testler ve yorumlar cidden orjinal ve farklı bu yüzden 1 numara.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz