Haberler

Jeep’ten “9 ileri” takviyesi
Jeep’in küçük SUV’si Renegade, düşük hacimli motorda en sonunda otomatik şanzıman seçeneğine kavuştu. Tofaş tarafından temsil edilen Jeep’te, benzinli bir motor görev alıyor.

İlk kez İstanbul Auto Show’da sergilenen otomobilde, 1,4 litrelik turbo beslemeli benzinli bir motor görev alıyor. Bu motor 140 HP güç üretiyor ve 6 ileri vitesli şanzımanla işbirliği yapıyor. Güçlü versiyonda da 1,4 litrelik turbo beslemeli benzinli motora yer verilmiş. 170 HP gücündeki motor, 9 ileri vitesli otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle birlikte geliyor. Önden çekişli, Longitude donanımlı versiyonun fiyatı 86.650 TL olarak açıklanıyor. Dört tekerlekten çekişli, 9 ileri otomatik şanzımanlı versiyonsa Limited donanımıyla birlikte 109.250 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Can Akyollu

Bursa'da doğdum. Üniversiteye kadar olan yaşadığım süreç bu ilde geçti. Şu anda İstanbul'da Sanat Yönetimi okumaktayım. Araçlara olan ilgim 6-7 yaşlarında, jant kapaklarından onları tanımamla başladı. Belki meslek alanım otomobillerle çok farklı bir doğrultuda olacak ama elden ayaktan kesilmedikçe direksiyonu terk etmeyeceğim. Sevgiler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu