Haberler

100. sayı özel

Yollara çıktığı günden beri herkesin kafasını bir daha çevirip baktığı, hemen hemen her gencin odasındaki duvarlara posterini astığı Pagani’nin eşsiz güzelliğe sahip Huayra’sı 100’üncü aracını sattı. 1.05 milyon Euro gibi insanın cebini delen ve gözünü sulandıran bu aracın yaratıcıları 100 adet satışın şerefine Huayra’nın özel bir versiyonu üzerinde çalışmaya başladı.

Şimdiye kadar sadece bir adet casus fotoğrafı çekilen aracın ismi Pagani Huayra SE (Special Edition). Normal Huayra’nın üzerine eklenen çıkarılabilir body kit’i ile pist kullanımına yoğunlaşılmış, body kitsiz haliyle de günlük kullanımda hiçbir sorun teşkil etmiyor.

Sadece 20 adet üretilecek olan bu özel Huayra’nın satış fiyatı ise tam 2.5 milyon Euro olacak. AMG tarafından üretilmiş 6 litrelik V12 motora sahip olan aracın 2016 yılının başlarında piyasaya çıkması planlanıyor.

 

2066062176168645955

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı