Haberler

WRX STI Ring’de yakalandı
Yeni WRX STI piyasaya çıkalı bir kaç ay oldu, yine de Subaru çalışanları daha güçlü bir versiyonu Nurburgring’de test ederken görüntülendiler.

Subaru’nun endurance yarışlarına hazırladığı arabalar gibi, STI daha yüksek bir kanada, siyah renkli hafif jantlara, ön tamponda küçük bir rüzgarlığa sahip.

Şimdilik bir şey söylemek kolay değil. STI Avrupa ve Amerika’da, eski modelin de kullandığı 2.5 litre boxer turbo motoru kulllanırken JDM versiyonu 2.0 litre hacimli, tamamen yeni bir motor kullanıyor ve bu motor biraz daha fazla tork üretiyor.

6 vites manuel şanzıman, normal STI’ın sahip olduğundan daha iyi parçalarla tasarlandı ve vites geçişleri daha keskin ve sağlam hissettiriyor. Otomobil ayrıca Subaru’nun DCCD ismini verdiği diferansiyel sistemi, Bilstein amortisörler ve daha hafif 18 inç’lik BBS alüminyum alaşımlı jantlarla geliyor.

Test edilen prototipin bu komboya sahip olduğunu düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. WRZ STI çıkalı birkaç ay olmadı 1 yılı geçti ayrıca yazdıklarınızı yayınlamadan önce okursanız daha iyi olur zira ordan burdan kopyala çeviri programı ile çevir yapıştır olduğu bariz belli oluyor. Lütfen biraz özen gösterin..

  1. Böyle yorumlar yapmayın ya. adam haberi okumasa nasıl çevirecek ? google da ara bakalım bu haberde yazılanlar başka nerde var ?

   elini sallasan mütercim tercüman.

   ***Bu mesaj küfür ve hakaret içerdiği için yeniden düzenlendi. Küfür ve hakaret içeren mesajlar yazmayın lütfen***

  2. Yanlışlar düzeltilir ancak daha yapıcı olmamız gerekmez mi? Bu kadar sert olmanın bir anlamı yok. Kimseye birşey kazandırmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu