Haberler

Tanıdık geliyor ama…
Mercedes-Benz’in 17 Haziran’da resmi olarak tanıtmayı planladığı yeni modeli GLC, üretim modeline çok benzeyen haliyle objektiflere yakalandı. Daha önce sadece dıştan fotoğraflarını gördüğümüz GLC, bu sefer İç mekanı ile karşımızda.

Markanın emekliye ayıracağı GLK modelinin yerine geçecek olan GLC, yuvarlak hatlarıyla GLK’dan daha farklı bir tasarım anlayışına sahipken modelin tamponları ve farları da ilk kez bu kadar net olarak görülebiliyor.

İç mekanın güncel W205 C-Serisi’nden alındığı kompakt crossover temsilcisi, motor ve şanzıman seçeneklerini de yine C-Serisi’nden alacak. GLK’nın tersine, sağdan direksiyonlu modeli de tasarlanan GLC, en güçlü versiyonu olan 4.0 litrelik çift turbo V8 motora sahip AMG GLC 63 modeliyle de karşımıza çıkacak ancak bu model Mercedes’ten gelen bilgiye göre ileri bir tarihte tanıtılacak.

 

Etiketler

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı