Haberler

Muhteşem üçlü geri dönüyor
İngiltere’nin en çok satan gazetesi The Sunday Times’ın haberine göre eski Top Gear sunucuları olan Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond önümüzdeki haftalarda yeni otomobil programlarını duyuracaklar. BBC ile ilişkisinin kesildiğinden beri sunuculuğa devam edeceğini ve yeni bir otomobil programı üzerinde çalışacağını söyleyen Jeremy Clarkson’ın James May ve Richard Hammond ile yola devam edeceği başından beri belliydi.

Öte yandan BBC, yeni sunucusuyla (Chris Evans) Top Gear’ı Mart 2016’da ekranlara taşımayı planlıyor. Kimin reytingi ne kadar kuvvetli olur bilinmez fakat Clarkson, Hammond ve May cephesi işleri şansa bırakmayarak yeni programlarını Top Gear’dan önce yayınlamayı planlıyor.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu