Nasıl isterseniz

Bu sınıfın olmazsa olmazlarından.

3

BMW, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Yeni 7 Serisi’nin müşterilerin isteği doğrultusunda pek çok özel seçenekle donatılabileceğini duyurdu.

Tüm 7 Serisi modellerinin dudak uçuklatan özelliklerle kombine edilebileceğini belirten Bavyeralı üretici, “7 Serisi Individual” adını verdiği seçenek sayesinde müşterilere çok geniş bir renk yelpazesi ile birlikte farklı döşeme seçeneklerini de sunuyor.

BMW, 7 Serisi Individual modelini bir müşterisinin siparişiyle özel olarak ürettiği Almandine Brown renkli 750 Li ile tanıtıyor. Dış görünüşünde 20 inç’lik çift renkli dövme jantları ile öne çıkan 750 Li, bagaj kapağında ve jantlarında yazan “BMW Individual” yazısıyla kardeşlerinden ayrılıyor.

Kapıları açılır açılmaz modele özel alüminyum kapı eşik nikelajıyla iç mekan hakkında ipuçları veren otomobil, Alcantara tavan döşemesiyle birlikte kombine edilen Merinos deri koltuklarıyla ön plana çıkıyor. Dikişlerine kadar özenle hazırlanmış iç mekanda piano black kaplama ile direksiyonda yazan “BMW Individual” yazısı dikkat çekerken BMW, otomobilin fiyatını açıklama gereği duymamış.

3 YORUMLAR

  1. Ne isterim bir BMW’dan bakalım. İlk önce Hız Sabitleme Sistemi 2.si USB Girişi 3.sü Adaptif Far’larda güzel olur. ESP koymasada olur. 🙂

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz