FeaturedHaberler

Yardım elini uzat
Takipçimiz Mehmet Erikli, eğitim-öğretim sezonunun başlamasına mütakip öğrenci arkadaşlarımız için bir yardım kampanyası başlatmış. Otopark ailesi olarak bu haberi yayınlayarak kendilerine yardımcı olma kararı aldık. Bu hususta Mehmet Erikli ile irtibata geçebilirsiniz. Gönderdiği maili sizle aynen paylaşıyoruz:
“Merhaba. Ben köy okullarına yardım konusunda gönüllü çalışan bir öğrenci velisiyim. Balıkesir’in Sındırgı ilçesine bağlı köy okullarının yeni eğitim yılı için kitap, kırtasiye, bilgisayar, projeksiyon, fotokopi makinası, iç ve dış cephe boyası, oyuncak, kıyafet, ayakkabı, genel temizlik malzemesi,sıvı sabun vb. konularında yardım arıyoruz.
Konuyla ilgili isterseniz detaylı bilgi verebiliriz. İlgileneceğinizi ümit ederek, iyi çalışmalar diler; saygılarımı sunarım.”
Mehmet Erikli
0506 792 02 77
erikli_memo10@hotmail.com
Adres: Balıkesir Sındırgı ilçesi (merkez ve mahalle okullarında eğitim gören öğrenci kardeşlerimiz için yardım talebi)

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu