Haberler

Raylar pek yakışmış
Küçük orta sınıfta Linea’nın yerini alacak ve önceden de olduğu gibi Türkiye’de üretilecek yeni Fiat Aegea’nın station wagon modeli sanal olarak görselleştirildi. Ünlü render ustası Theopilus Chin’in kollarını sıvadığı bu çalışmada, sanatçı tarafından Stilo Multiwagon adı altında sunuldu.

Buna ek olarak Aegea’nın Bravo için de bir ön ayak olacağı için station wagon modelinin tasarlanması aslında olmazsa olmazlar arasında. Linea’da olduğu gibi tasarımındaki büyük gelişmeye rağmen tamı tamına 510 litrelik bagaj hacmine sahip Aegea’nın station wagon’u ortalama 550 litrelik bir kapasiteye sahip olacak gibi görünüyor. Üstelik bu hacim arka koltuklar yerli yerindeyken elde edilen bir büyüklük. Hem sınıfında hem de diğer sınıflara ithafen Aegea bu konuda selefi kadar başarılı.

aegea kapak

İki dizel, iki benzinli motor seçeneğiyle satışa çıkacak yeni Türk işi İtalyan’ın güç çıkışları 90 ile 120 beygir arasında değişecek. Linea’da olmayan otomatik şanzımanlar ise Aegea ile artık alınabilecek. Kasım ayı ile birlikte satışa çıkacak yeni Aegea’nın olası hatchback ve station wagon modelleri ise 2016 yılında müşterisiyle buluşacak.

okan

1995 yılından doğdum. Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Otopark ile ilk tanışmam 2013 yılına dayanmakta. Otomobil sevgimi ve bilgimi köklendiren bu oluşumda 2015 yılının başından beri aktif olarak çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dışarıdan çok güzel ama içi bizi yakabilir.İçeriden çok da bir şey beklememek gerek sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu