Haberler

Volkswagen Golf Cabriolet makyajlandı

Volkswagen Golf Cabriolet yeni yıl için yenilendi. Kapsamlı bir makyaj operasyonu geçiren model, detaylarını kamuoyuna sundu.

İlk başta ön tamponda kendini belli eden makyaj aracın arkasına doğru ilerledikçe yan eşikler boyunca varlığını sürdürüyor. Arka tamponuyla beraber genel bir revizyon geçiren modelin daha sportif bir görünüme kavuştuğunu söylemek hiç de zor değil.

Ek olarak Volkswagen’in makyajlı Cabrio’su 6 adet yeni renk ve jant seçeneğiyle sipariş edilebileceğini belirtelim. Dış tasarımdaki revizyon bolluğunu içine de yansıtan model ilk başta dikkati çeken yeni direksiyon simidi ve farklı donanım unsurlarıyla öne çıkıyor. Bunların yanı sıra kumaş veya deri seçeneğiyle satın alınabilecek koltuklar da yeni tasarımlara sahip olacak.

Revizyon kokusu tüten kaputun altı açıldığında ise ordaki değişim de göze çarpıyor. Güncellenerek Euro 6 emisyon normlarına uygun hale getirilen motorlar, 4 adet benzinli ve 2 adet dizel olmak üzere 105 beygirden 220 beygire kadar seçenek sunuyor.

 

Etiketler

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı