Haberler

2016 Suzuki SX4 S-Cross ilk defa yakalandı!
2016 yılında piyasaya sunulması beklenen Suzuki SX4 S-Cross ilk defa bir casus fotoğrafçı tarafından görüntülendi.

Ha geldi, ha gelecek diye beklediğimiz SX4 S-Cross ilk kez yakalanmasına rağmen bu onun ilk testi değil gibi gözüküyor. Kamuflajlarından az da olsa arınan model kalan kamuflajlardan bir BMW intibası bırakıyor.

Yenilenen bir ön tampona revize edilmiş ızgarayı yerleştiren Suzuki beraberinde yeni bir far takımı kullanmış. Aracın arka tarafında her ne kadar fazla bir değişiklik yok gibi gözükse de kamuflaj olmasına rağmen yenilenen stoplar kendini gösteriyor.

Eski SX4 S-Cross’dan elde edilen tecrübelere dayanarak yeni SX4 S-Cross’da 1.6 litrelik 2 motor seçeneğinin yer alması bekleniyor. Benzinli ünitenin güç değerleri 120 beygir ve 156 Nm tork olarak belirtilirken, dizel motor da 120 beygir ve 320 Nm torka sahip.

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu