FeaturedHaberler

Renault Megane RS’e iki yeni versiyon
Renault, Megane RenaultSport için iki yeni versiyon duyurdu.

“Birden fazla öldülün sahibi, yüksek performanslı Mégane Renaultsport’un tüm heyecanını daha uygun bir fiyatla yaşatmak” amacındaki 275 Cup-S ve 275 Nav, 275 Trophy-R’dan alışık olduğumuz 2.0 litrelik 275 PS (202 kW) gücündeki turboşarjlı benzinli motora sahip.

Daha uygun fiyatlı olan 275 Cup-S ile başlayalım. Cup şasisine sahip araç normal modda 250 PS (184 kW) güç üretirken, Sport modda 275 PS’e (202 kW) kadar çıkabiliyor. Araç ile birlikte pek çok ünlü performans bileşen parçaları opsiyonel olarak tercih edilebiliyor. Bunlardan bazıları Öhlins ayarlanabilir amortisörler, Akrapovic hafifletilmiş titanyum egzoz sistemi ve Michelin Pilot Sport Cup 2 lastikler. Renault Megane RS 275 Cup-S’in İngiltere’deki satış fiyatı 23.935 £.

Listedeki ikinci yeni model ise 275 Nav. Aynı motorla kardeşi 275 Cup-S ile aynı performans değerlerini sağlayan model, günlük kullanıma daha uygun bir şekilde konfigüre edilmiş. Standart sport şasiye ve 18 inçlik Tibor alaşım jantlara sahip araç, opsiyonel olarak Cup şasi paketi ile de tercih edilebiliyor. Aracı süspansiyon konfigürasyonundan çok günlük kullanıma uygun yapan diğer detaylar ise otomatik farlar ve silecekler, çift bölgeli klima, kartlı giriş sistemi, arka park sensörü ve geri görüş kamerası, karartılmış arka ve yan camlar, aydınlatmalı güneş vizörleri, krom Renaultsport kapı eşikleri, canlı trafik güncellemeleri sunan navigasyona sahip R-Link2 bilgi/eğlence sistemi ve 4x35W gücündeki ses sistemi. Renault Megane RS 275 Nav modelinin İngiltere satış fiyatı ise 25.935 £.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Megane 3’ün son çırpınışları ama şahsen son gerçek rs bu megane 3 rs olcak megane 4 te otomatik vites filan olur neyse ya hayırlısı olmadı bi sigara yakıp elveda diycez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu