Haberler

Isuzu D-Max’e İngiltere’den ödül
Isuzu D-Max, Uluslararası “Commercial Fleet Awards” ödüllerinde ikinci kez Yılın Pick-up’ı ödülünü kazandı.

Her yıl düzenlenen “Ticari Filo Ödülleri”; motor üreticileri, tedarikçiler, filo grupları, haber yayın ekipleri ve sektör uzmanlarının, sektöre ve pazara en hakim, saygın isimlerinden oluşan jüri tarafından belirleniyor.

Jürinin mükemmeliyetçi bir yaklaşımla yaptığı değerlendirme ile ikinci kez başarı ile çıkan Isuzu D-Max’ e ödülü, Uluslararası Telmford merkezinde gerçekleştirilen törenle verildi.

Burada bir açıklama yapan Ticari Filo Editörü Stephen Briers, şunları söyledi:

“Isuzu pick-up filoların ihtiyaçlarını anlayan uzman bir ağa sahiptir.Jüri, D-Max’in 5 yıllık bir garantiye sahip olmasından övgü ile bahsettiler, aracın sahip olduğu güvenlik ekipmanları ve 3,5 tonluk çekme kapasitesi, fiyat ve performans açısından sektördeki rakiplerinden ileride bir perspektif ve rekabetçi bir yapı çizmektedir, Bunun yanı sıra off-road özelliklerinin de üstün olması nedeniyle, D-Max yolda evdeki kadar rahat, etkileyici bir sürüş deneyimi sunuyor.”

Isuzu İngiltere Genel Müdürü William Brown da ikinci kez alınan ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu başarı sürekli sıkı çalışma ve kusursuz hizmeti ile filo satış ekibimiz tarafından hak edilmiştir . Ayrıca D-Max filo alıcılar için cazip bir seçenek olmaya devam ediyor.Aracın üstün teknik ve donanım özellikleri, yüksek taşıma kapasitesi ve düşük kullanım maliyeti göz önüne alındığında pazardaki en çok tercih edilen araç olmuştur.”

Isuzu Hakkında:

1983’te Isuzu ile lisans anlaşması yaparak o dönemin otomotiv sektöründe ilk Türk-Japon ortaklığını gerçekleştiren Anadolu Isuzu, ürün kalitesinde Japon standartlarını hedef alarak hafif kamyon, kamyonet, küçük otobüs, pick-up gibi ticari araçların üretim, ithalat, satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Anadolu Isuzu, küçük otobüs grubunda ürettiği araçlar için ihracat faaliyetlerini de yürütmektedir. Şirketin ihracat faaliyetleri çoğunluğu Avrupa Birliği üyesi olan 27 ülkeyi kapsamaktadır. Türkiye’den yapılan küçük otobüs ihracatında önemli bir yere sahip olan Anadolu Isuzu, on bir yıldır (2004-2014) Türkiye küçük otobüs ihracat lideri konumundadır. 900’e yakın çalışanıyla, müşteri memnuniyetini şirketin temel görev ve sorumluluğu olarak benimseyen firmanın, “ISO 9001-2008 Kalite Belgesi” ve “ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistem Belgesi” bulunuyor.

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu