Haberler

Apex Masters bu pazar İzmir’de
Son İstanbul yarışının üzerinden yalnızca iki hafta geçmiş olmasına rağmen pilotlar yeniden pistlerde. Bu kez şehir İzmir…

AMS 2015’in ilk yarışına 8000 seyircisi ile ev sahipliği yapan İzmir, Ülkü Yarış Pistinde gerçekleşecek Yine bir seyirci patlaması yaşanılacağı düşünülen organizasyon aynı zamanda sezonunda en heyecanlı yarışı olacak.

Sezonun son yarışında iddialı pilotların şampiyona puanları da çok yakın. Kıyasıya geçecek yarışlar sezon şampiyonunu belirleyecek. Yarışın bir diğer süprizi ise Kıbrıstan İzmir’e çıkarma yapacak olan Drift pilotları olacak. Önceki AMS yarışlarına katılan Kıbrıslı pilot İbrahim Yücebaş bu kez arkadaşlarını da yarışa dahil edecek ve AMS 4. Yarışına renk katacak.

Yarış 15 Kasım Pazar günü Saat 14.00’da başlayacak. Apex Masters pilotları ile sohbet etmek isteyenler ise saat 12.00-13.00 saatleri arası yapılacak olan pilotlar ile tanışma etkinliğine katılabilirler.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bu yarışın istanbul ayağından 5-6 gün önce buradan yazmıştım kimsenin umurunda olmadı. moderatörler haber yayınlayıp siteyi kapatıyor sanırım.

  2. Bu denli önemli bir yarış neden İzmir’de anlam veremedim ben,Ülkü Yarış Pisti gerek asfaltı olsun gerek virajları olsun drift için çok yetersiz.

    1. Belki de farklı şehirlerden insanların ilgisini çekmek istiyordur organizasyon. Böylece bilinirliği artar. Ayrıca kalitesi yetersiz olsa orda yapmazlar zaten merak etmeyin 🙂 (Bu arada İzmir’de de çok sayıda Petrol Head var haberde yazana göre ve gözlemlerime göre 🙂

      1. Dogrudur. Gidemeyecek olsam da izmirde böyle güzel organizasyonlarin olmasi beni mutlu ediyor. Sinav derdim bittikten sonra bir tanesini bile kacirmak istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu