Haberler

Mazda’dan 4000 TL takas desteği
Mazda, yeni yıla girmeden önce Mazda3 modeli için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında aralık ayı sonuna kadar markanın lokomotif modeli olan Mazda3 için 4000 TL takas indirimi sunuluyor.

Mazda’nın en cazip modelleri arasında yer alan Mazda3 modeline özel uygulanan kampanya ile sadece Mazda3 modelleri, her marka her model araçla takasta, anahtar teslim fiyatı üzerinden 4000 TL özel takas desteğine sahip olacak.

SKYACTIV Teknolojileri ile donatılmış Mazda3, ultra-verimli sıkıştırma sunan 1.5 litrelik benzinli SKYACTIV-G 120 BG motor ile sunuluyor. Mazda3’ün manuel şanzımana sahip versiyonu 100km’de 5.0 litre, otomatik şanzımana sahip versiyonu ise 100km’de 5.5 litrelik yakıt sarfiyatı ile dikkat çekiyor.

Takas indirim fırsatı sunulan Mazda3 modellerinin tüm teknolojik özelliklerinin yanı sıra Mazda’nın i-ACTIVSENSE adını verdiği zengin bir güvenlik donanımı da sunuluyor. i-ACTIVESENSE güvenlik sistemi yaklaşan tehlikeler hakkında sürücüyü uyararak güvenle yol alınmasını sağlıyor. i-ACTIVSENSE ile sunulan sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri arasında SCBS akıllı şehir içi fren desteği, RVM arka araç izleme sistemi, LDW şerit değiştirme uyarı sistemi ve HBC uzun far kontrol sistemi gibi sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri bulunuyor. Ayrıca “MRCC + SBS” Mazda radar hız kontrol ve akıllı fren sistemi sayesinde uzun yolculuklar daha konforlu hale geliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. sizin arabayı alırkende diger markalara göre 4-5 bin daha düşük fiyat veriyorlar o yuzden cok anlamı yok

    1. Hah, aynı şeyi yazacaktım, %100 katılıyorum. Ne güzel pazarlama oyunları yapıyorlar. Adamlar galerici mantığıyla 55.000 TL eden aracınızı 50.000 TL’ye alırız diyecekler, 4.000 TL indirim yaptık diyecekler bir de 🙂 Ne güzel değil mi…

  2. O şanzıman ve benzinli motor ikilisini inatla satmaya devam ettikleri sürece satışlarda pek bir şey değişmeyecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı