Haberler

CLA 45 AMG’ye Loewenstein dokunuşları
Standart CLA 45 AMG’sine yenilikle katmak isteyenlere Loewenstein firması birçok seçenek sunuyor.

Stage 1 performans kiti ile 2 litrelik çift turbolu 4 silindirli motorun gücünü 410 beygir (301 kW) ve 530 Nm (391 lb-ft) torka çıkartırken; downpipe, spor katalitik konvertör ve spor hava filtrelerinin de içinde bulunduğu Stage 2 kiti ile 425 beygir (312 kW) ve 540 Nm (399 lb-ft) tork elde edebilirsiniz.

Modifiyeler sadece performansla da bitmiyor. Aracın görünüşüne de birçok farklılık katan Loewenstein, kullandığı karbonfiber parçalar ile aracı hem hafifletiyor hem de daha sportif bir görüntü sağlıyor.

Eklenen bodykit sayesinde araç önden 20 mm, arkadan ise 40 mm uzamış. Jant olarak 20 inçlik, mat-altın renginde jantların yanında opsiyon olarak müşterilerine yine 20 inçlik, 3 kollu set de sunuyor. Her iki jantla beraber önlerde 245/35 ZR20, arkalarda 285/30 ZR20 olmak üzere Michelin Pilot Super Sport lastikler standart olarak geliyor.

Aracın iç tasarımıyla ilgili bir fotoğraf yayınlamayan Loewenstein; direksiyonda, ön ve orta konsolda bolca karbonfiber kullandıklarını belirtti. Dileyen müşterilerene ise opsiyon olarak yumuşak yünlü taban ve paspas ürettiklerini de söyledi.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu