Haberler

İşte Detroit Motor Fuarı’na katılamayanlar
Ocak 2016’da yapılması planlanan, Amerika’nın ve hatta Dünya’nın en büyük motor fuarlarından biri olan Detroit Motor Fuarı’na Mini, Tesla ve Jaguar – Land Rover grubu katılamayacaklarını belirtti.

Sergilemeyi düşündükleri araçların önümüzdeki aya kadar yetişemeyeceğini belirten firmalar araçlarını pazar payı daha yüksek olan fuarlar için hazırladıklarını söyledi.

Öte yandan bu 3 büyük firmadan oluşan boşluğu Aston Martin doldurma kararı aldı. 2009’dan bu yana ilk defa fuara katılacak olan Aston Martin bütün hünerlerini ve güzelliklerini fuarda sergileyecek.

Mini’den gelen bir açıklamaya göre marka, 2016’da yapılacak olan Cenevre Motor Fuarı’nda da yer almayacaklarını belirtti. Mini yetkilileri “Yeni satış stratejimize göre sadece belirli fuarlarda yer alarak asıl “ilgili” kesime daha fazla hitap etmeyi düşünüyoruz.” dedi.

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı