Haberler

Avek’ten Skoda kış kampanyasıİstanbul Tekstilkent’te yer alan Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda bayisi Avek Otomotiv, yeni bir servis kampanyası başlattı.

“Skoda Kış Bakım Kampanyası” adı verilen kampanya 16 Kasım – 19 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Avek Otomotiv’den yapılan açıklamaya göre; tüm Skoda müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanyada orijinal parçalarda yüzde 20 indirim uygulanacak. Ayrıca bu kampanyada Castrol Edge Professional Motor Yağlarında ve işçilikte yüzde 20 indirim uygulanıyor.

İndirim oranları KDV hariç perakende satış fiyatları üzerinden gerçekleşecek. Tüm Skoda modellerini kapsayan bu kampanya tek başına geçerli ve başka kampanyalarla veya bonus programı ile birleştirilemiyor.

İstanbul Tekstilkent’te yer alan Avek Otomotiv, tesislerinde Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda’nın servis ve satışının yanı sıra DOD İkinci El Satış Bayiliğini de sürdürmekte. Türkiye’nin en büyük otomobil bayilerinden Avek Otomotiv tesislerinde; bay-bayan kuaförü, bilardo salonu, sinema salonu, lostra ve cafe yer almakta.

Ömür Deniz Seçilen

İtalyan Otomobillerinin aşığı bir Alfisti. Amatör Fotografçı. Ege Üniversitesi İİBF. Hayallerimi süsleyen makina Alfa Romeo 159 3.2 Q4.,

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. geçen beni Avek’ten aradılar. işçilikte %20 indirim sağlıyorlarmış. 626tl verecektim. 606 verebilirmişim. canlarım benim:D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu