Skoda Superb 1.6 TDI Prestige | İlk Bakış

Skoda Superb 1.6 TDI Prestige'in etrafında kısa bir tur.

35

Merakla beklenen Skoda Superb’ün ilk bakış videosu geldi.

35 YORUMLAR

  • bir kaç detay dışında passat marka satıyor. 15000 tl daha ucuz superb. superbin artısı iç hacimde hem arka diz hem de bagaj olarak.

 1. İlk geldiğinde 1.4 TSI’ı 65.000 TL gibi “şaka” bir fiyata veriyorlardı. Almayanı dövdüler 🙂 Passat yerine kesinlikle süper bir alternatif. Şimdilerde fiyatları coşmuş olabilir ama kesinlikle “alınabilir” bir alet bence.

  Alanlara kullananlara hayırlı olsun. Octavia ve Superb’i sınıflarında tek geçerim. Ancak çok şey beklememek gerekir, standart kullanıcı olacaksınız… Buna rağmen fiyat-kalite-performans oranı olarak çok optimum aletler bence.

 2. Bu arada torpidonun içini yumuşak bir malzemeyle kaplasalarmıö çok güzel olurmuş. Bazı yerlerde malzeme kalitesi çok düşmüş ama d sınıfını karşılıyor. Bagaj açıldığında hangar açıldı dedim birden ???

 3. ilk bakış videoları müzikle daha güzel oluyor bence öbür türlü rüzgar sesi çıtırtılar falan güzel değildi..

 4. İlk bakış videolarına müzik koymanız güzel olmuş ama naçizane tavsiyem ana videonun sesini ya tamamıyla kapatın ya da sesini bir hayli kısın.

 5. Şirket bünyesine kavuşunca tez zamanda passat superb karşılaşmasını bekleriz efendim 🙂 kolay gelsin başarılar

 6. Naçizane bir sorum olacak Suberb’in Avrupa tanıtımlarında arka tamponun altından çeki demiri çıkıyor bu arabada da var mı? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. 🙂

 7. HEYECANLA BEKLİYORUM BU ARACIN TEST SÜRÜŞÜNÜ.AYLARDIR OTOPARK YAPARMI ACABA DİYORDUM ŞÜKÜR NİHAYET TEST SÜRÜŞÜNÜ YAPACAKLAR.
  YENİ SUPERB O BİR BAŞYAPIT.İÇİNDEN İNESİNİZ GELMİYCEK SANKİ.O KADAR MUHTEŞEM GÖRÜNÜŞÜ VAR.İNŞALLAH SÜRÜŞÜ KONFORU SES YALITIMI VE EKONOMİSİDE BİR BAŞYAPITTIR.SAYGILAR

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz